دوره های آموزشی

 • آشپز سنتی

  آشپز سنتی

  با وجود ماشینی شدن زندگی امروزی و رشد انواع و اقسام غذاهای فرنگی و فست فودها، مانند پیتزا، پاستا، لازانیا و غیره، هنوز غذاهای سنتی از ارزش و اهمیت خاصی برخوردار است و طرفداران خود را دارد.

  ادامه مطلب
 • آشپز غذاهای فوری

  آشپز غذاهای فوری

  فست فود، یک واژه غربی است که به غذاهایی که پخت آنها سریع انجام می شود یا به زبان دیگر غذاهایی که سریع آماده می شوند گفته می شود. امروزه رستوران های زیادی در سراسر جهان هستند که غذای سریع یا همان فست فود عرضه می کنند؛ از سوی دیگر این دسته از رستوران هایی که غذای سریع عرضه می کنند به عنوان فست فود ها هم شناخته می شوند.

  ادامه مطلب
 • مدیر هتل

  مدیر هتل

  با رشد صنعت گردشگری و بوجود امدن صنعتی به نام توریسم هنل داری و مدیرت هتل به صورت ویژه ای مورد توجه قرار گرفته است .

  ادامه مطلب
 • تهیه کباب ها

  تهیه کباب ها

  کباب یکی از معروف ترین و محبوبترین غذاهای مورد علاقه مردم خاورمیانه، به خصوص ایران و قفقاز است. در تهیه و پخت بیشتر کباب ها از گوشت قرمز بریده یا چرخ شده بره، گوسفند، گاو و یا گوساله استفاده می شود.

  ادامه مطلب
 • متصدی کافی شاپ

  متصدی کافی شاپ

  اگر قصد دارید یک کافی شاپ راه اندازی کنید می توانید با گذراندن دوره ی آموزش کافی شاپ در مرکز آموزش هتل بین المللی قصر ، مدیریت یک کافی شاپ یا کافه یا رستوران مدرن رو به دست بگیرید.

  ادامه مطلب
 • نان های حجیم ونیمه حجیم

  نان های حجیم ونیمه حجیم

  نان حجیم و نیمه حجیم به نانی گفته می شود که از آرد، آب، نمک، مخمر (خمیر ترش) و در صورت نیاز مواد افزودنی مجاز طی فرایند پخت تهیه می گردد. چنانچه ضخامت بافت آن بین ۵/۲- ۵ سانتیمتر باشد در گروه نانهای نیمه حجیم و بیش از آن در گروه نان های حجیم قرار می گیرد.

  ادامه مطلب
 • تهیه سینی های اردو

  تهیه سینی های اردو

  خوراک خوشمزه و آسان از نظر آماده کردن؛ این اصلی ترین خصوصیت فینگرفودهاست که باعث محبوبیت آن ها شده است.

  ادامه مطلب
 • آشپز مخصوص روز

  آشپز مخصوص روز

  آشپز روز کسی است که بتواند از عهده تهیه انواع اردور، سالاد، سوپ، املت، ساندویچ، پوره، ژیگو، استیک، پنکیک با گوشت، شاتو بریان، تهیه گولاش، انواع همبرگر، پیراشکی گوشت، ماکارونی و ... برآید.

  ادامه مطلب
 • آشپز ترکیه ای

  آشپز ترکیه ای

  ترکیه به غذاهای گوشتی لذیذش شهرت دارد و بدون شک یکی از معروف ترین غذاهای ترکیه ای دونر کباب است.

  ادامه مطلب
 • دوره آموزش قنادی

  دوره آموزش قنادی

  از این حیث که ایران پرمصرف کننده ترین کشور در زمینه شیرینی، دسر و کیک است و کمبود نیروهای با مهارت شیرینی پزی و قنادی در کارگاه های قنادی ایران به وفور به چشم میخورد ما بر آن آمدیم تا با گروهی متشکل از استاد کاران قنادی بنام و ماهر در عرصه اموزش گامی تازه بنهیم.

  ادامه مطلب
 • دسرهای بین الملل

  دسرهای بین الملل

  ما در مرکز آموزش هتل بین المللی قصر شما را با جدیدترین منو ها و دستورالعمل ها آشنا می کنیم.با شرکت در کلاس های آموزشی مرکز آموزش هتل بین المللی قصر کسب و کار خود را راه اندازی کنید

  ادامه مطلب
آموزشگاه هتل بین المللی قصر وابسته به هتل بین المللی قصر مشهد
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به آموزشگاه هتل بین المللی قصر وابسته به هتل بین المللی قصر مشهد می باشد .
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک